PEASPONSOR

SUURSPONSORID







 

SPONSORID

 

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Veterinaarmeditsiin 2020

Ajakava

NB! Korraldajal on õigus teha ajakavas muudatusi.

Reede, 23. oktoober 2020

23.10.2020

VET.MED konverentsi VÄIKELOOMA sektsioon

Väikelooma sektsiooni moderaator: Julija Abram DVM

9.40 – 9.50  

Sissejuhatavad sõnad
Veebi koolituse ja ülekande lahtiseletamine

9.50 – 10.40  

Aleksander Semjonov DVM
"ARUTELU VALUST"

10.40 – 10.50

PAUS

10.50 – 11.33  

PRO PLAN esitleb:

Svetlana Belova DVM, DiplECVD
"MILLAL ON NAHAPATSIENDIL VALUS?"

11.33 – 11.40 

PAUS

11.40 – 12.15

Tiia Ariko, EKL atesteeritud koolitaja ja hobisportlane
"VALU MITU NÄGU - KAS OMANIK TUNNEB SELLE ÄRA?"

12.15 – 13.00  

LÕUNA

13.00 – 13.45  

Kadri Kääramees DVM
"SUUÕÕNEPROBLEEMID JA VALU"

13.45 – 13.52  

PAUS

13.52 – 14.45 

Kaie Bogdanova DVM
"KAS KASVAJA ON VALUS?"

14.45 – 14.52  

PAUS

14.52 – 15.32 Ranno Viitmaa DVM, PhD
"VALU NEUROLOOGIAS"
15.32 – 15.40 PAUS
15.40 – 16.24 David Sargsyan DVM
"LAPAROSKOOPIA - KUIDAS, MILLAL, KELLELE?"
16.24 – 16.30 PAUS
16.30 – 16.58 Tiia Ariko, EKL volikogu eesti hagija töörühma kontaktisik
"EESTI HAGIJAS EILE, TÄNA JA HOMME"
16.58 –    ...    Lõpusõnad

 

Laupäev, 24. oktoober 2020

24.10.2020

VET.MED konverentsi PRODUKTIIVLOOMA sektsioon

Sektsiooni moderaator: Madis Leivits DVM

9.40 – 9.50

Sissejuhatavad sõnad
Veebi koolituse ja ülekande lahtiseletamine

9.50 – 10.24

Reet Herm DVM
"HOBUSTE SEDATSIOON- MILLAL JA MILLEGA? TOIMED JA KÕRVALTOIMED.“

10.24 – 11.03

Reet Herm DVM 
„HINGAMISTEEDE BAASDIAGNOSTIKA HOBUSTEL.TAMPOONIPROOVIDE VÕTMINE VIIRUSHAIGUSETE DAIGNOOSIMISEKS.“

11.03 – 11.11

PAUS

11.11 – 12.07

Kerli Mõtus DVM, PhD
„RESPIRATOORHAIGUSTE KÄSITLUS VASIKATEL“

12.07 – 12.15

PAUS

12.15 – 13.00

Andres Reilent DVM
"ANESTEESIA JA VALUVAIGISTAMINE MÄLETSEJALISTEL"

13.00 – 13.30

LÕUNA

13.30 – 14.18 Alar Onoper DVM
"LIHAVEISTE REPRODUKTSIOON"
14.18 – 14.25 PAUS
14.25 – 15.04 Kristi Männamets DVM
"VASTSÜNDINUD VASIKATE HAIGUSED"
15.04 – 15.10 PAUS
15.10 – 16.00

Margit Sarits DVM
"RAVIVÄRKIMISE PÕHITÕED"